View Single Post
Staro 10.06.2019., 10:42   #425
HAL 9001
Poboljsana verzija
Moj komp
 
HAL 9001's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 470
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
@HAL 9001
Već smo spominjali u temi, dužina garancije (i to striktno navedena crno na bijelo) je jako bitna kod takvih proizvoda.
Da, očito onaj prvi Beko model nema 10 g. garancije na inverter motor, a ovaj drugi model ima. Mene samo zanima je li prednost tog inverter motora tolika(kažu da se manje kvari), da dam 400-500 kn više za perilicu u ovom cijenovnom rangu. Ne bi mi bilo žao dati više ako je to ulaganje u pouzdaniju i izdržljiviju stvar.

Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
kombinirane perilice i sušilice su u pravilu sranje i ja sam imao Candy u isto stalno neka sranja. Sad imam samo perilicu Candy i oduševljeni smo. 5 godina garancije

Pazi da ovih 10 godina nije samo na motor a na ostatak 2 godine .

Drugi link to je 7 kg a prvi 6 kg. To si vidio?

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Razočaran sam takvom servisnom podrškom i odnosom prema kupcu, ne bih se volio naći u sličnoj situaciji. Nadam se da ti nećeš imati nikakvih problema sa svojom.

Jesam, ne igra mi to neku ulogu pošto je ova Bosch sada od 5 kg.

Citiraj:
Autor Dizel Pregled postova
Kupit najjednostavniju masinu tipa stare Gorenjke, sam izbijes lezajeve koji kostaju 30kn (SKF 6204), semering isto jeftinjak, remen, vodena pumpa itd...kod ovih sofisticiranih mos samo sjest k plakat kad nest crkne...
Možeš predložiti neki konkretni model za koji znaš da je lako naći djelove i nisu skupi. Končar je turski Vestel, pa mislim da bi trebalo biti djelova kao i za Beko.

Sad mi je samo odlučiti ići na inverter ili ne.
HAL 9001 je offline   Reply With Quote