View Single Post
Staro 23.05.2019., 18:42   #34
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor HCS Pregled postova
http://www.pelgolo.hr/index.php

Thank me later, jeftino a vrlo dugotrajno.

Bio danas na standu u CCW i malo popričao sa prodavačicom, koja je na kraju ipak samo prodavačica


Dodjem na stand, i bez da sam istao pogledao pitam ju jel ima neki remen koji je iz jednog komada koze? Kaze ona ima, svi su, kao ručno rađeni, domaća proizvodnjabla bla bla bla.



Uzmem prvi i pokusam joj objasnit da nisu, tj da su svi rađeni od one lose ("eko" ) na unutranjoj strani, a izvana je bolja koza. Ona tvrdi da to nije tako i da to sve remeni iz jednog komada koze. I sad ona, da potvrdi to, pokazu je mi neke komade remena, koje je valjda skracivala i tamo se jasno vidi razlika u strukturi i samoj gustoci koze i ja joj to pokazujem i objasnjavam, ne, govori ona da je taj vidljivi dio takav zbog bojanja.

Onda joj zdnji put pokusavam objasnit da svaki pravi remen (kojih vise nazalost nema) koji je iz jednog komada , on na rubovima nema nikakvu zavrsnu obradu, jer je iz jednog komada i taj dio se samo spali i pobrusi. Kod ovih sto si iz dva komada mora biti sloj nekog umjetnog materijala koji prekriva taj spoj, and guess what, tamo svi imaju tu rubnu obradu.





Da se razumijemo, remeni su kvalitetni, slobodno mogu reci najkvalitetniji s obzirom sta se nudi po ducanima, i vrijede tu lovu (cca 180 kn za normalna muski remen)ali nemoj mi prodavat nesto sto to nije
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote