Tema: Sunglasses
View Single Post
Staro 01.04.2019., 21:16   #172
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
kvaliteta izrade/osjet pod prstima, nema onih spojeva/prijelaza kod kalupa, precizno tiskano RayBan s vanjske strane leće, sve standardne oznake, na krilcima RayBan oznake, s unutarnje strane leće watermark RB... za ostale brendove ne znam, niti me ne zanima, imam eriku fejk i original i slijepac bi osjetio razliku (to je recimo konkretno kad su naočale u pitanju, a kad je cijeli bundle, onda su gore nekakvi hologrami, pa provjera original case-a, pa krpice, bla bla... ima toga masa)

p.s. možda jednostavno tvoj frend ne kuži razliku, a možda su stvarno dobar fejk (ali mi je to opet malo sumnjivo, koliko god dobar fejk bili, neko ko drži cvike svaki dan u rukama znat će razliku)... ali šta su pilot oriđiđi toliko skupe pa da si morao kupiti skupi fejk? i koliko je to puno?
Pa sve to što si ti nabrojao, isto je na mojim fake

Nisam ih kupio, dobio sam ih za probu, imao problema s glavoboljom nosivši naočale, pa smo testirali. A gledaj, fake od jedno 300kn su bile ja mislim. Torbica, krpica, sve oriđiđi, samo nisu rađene tamo gdje se rade sve Aviatorice.

Ali ajde, ako ti kažeš da su oriđiđi, oriđiđi su
Mommistake je offline   Reply With Quote