View Single Post
Staro 13.04.2021., 15:00   #17
Boky1985
Registered User
Moj komp
 
Boky1985's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: G.C.
Postovi: 79
Sistem language mi je njemački. Tj neka "čudna" kombancija. Komp sam kupio preko jedne frendice koja mi je dala kontakt od svoje frendice iz Njemačke. Pa je ona sve odradila i Windowse i sve i bili su na njemačkom. E sad ja sam naravno odmah po prvom paljenju kompa promijenio u engleski, ali iz nekog razloga još uvijek neke stavke su na njemačkom. Kad mi je ono bio BSOD, onda je sve pisalo na njemačkom umjesto na engleskom.

Ok, evo skidam drivere. Direkt s Nvidijine stranice. Kako da instaliram samo njih a ne GeForce Experience i to? Jel ima opcija prilikom instalacije ili?

EDIT: I nikako mi nije jasno kako je sve manje više radilo ok do prije par dana. Onda kad sam skidao taj Conquerors Blade znam da mi je izbacio BSOD i bile su one opcije za popravak i to sam stisnuo i odradio, komp se rebootao i sve pet. Igrao sam nakon toga par sati bez beda, temperature sve u granicama normale. Ali tu je počelo sa učestalim freezovima. Jest da sam imao prije toga dva ili tri možda, al ono to je to. A ovo sada je na dnevnoj bazi, bez pravila bez ičega. Nekad radi dva sata, nekad više, nekad kao danas ranije već nakon 10 minuta bude freeze.
__________________
“Ladies. Gentlemen. You have eaten well. You've eaten Gotham's wealth. Its spirit. Your feast is nearly over. From this moment on...none of you are safe.”
Boky1985 je offline   Reply With Quote