View Single Post
Staro 11.04.2019., 16:25   #2752
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
Citiraj:
Autor renc Pregled postova
Bloatware se uvijek mogao ubit nekim disablerom. Ovo drugo što pišeš je stvarno user per user. Svako ima svoje, što mu je bitno. Ali čak i da stavimo sve to po strani, složit ćemo se da ne možeš u flagship stavljati tako loše ozvučenje i da onak prosječno snima video. Kužim ja da to nije svima bitno ali to su neke osnove. Ja niti nemam samsunga, ima žena, pa ću joj opet kupit samsunga. Kaj je nasmešnije sebi bum vjerojatno opet uzel matu. Ovaj put 20ku pro. Ja sam sa matom bio jako zadovoljan (sad imam prelazni mob, onog nesretnika p smarta). Dakle nemreš reć da ne volim Huawei haha. Samo oni sa tom P serijom uvijek nekaj useru. P9 mi je bil drag, P10 sam raster na ekranu vidil i još kaj je bila ona blamaža sa premazima i grijal mi se ko đubre.
e da se bar radilo samo o bloatware... mislio sam na one funkcije tipa da ti prati oči kod skrolanja sto nije radilo kako treba i ne sjećam se još koje funkcije, a nisu ispeglali ostalo. Mrzio sam sto su me "tjerali" da otvorim samsung račun za bookmarske i davili dok nisam napravio.. prošlo je dosta godina od tada pa ne znam kako je sada, ali iskreno ne zanima me dok me ovaj P20 Pro ne izvjeri neće bit mijenjanja. Samo dajem primjer kroz svoje iskustvo šta smatram da je bit za flagship.

Nemogu komentirat zvučnike za P30P, ali na P20P sam prezadovoljan. Nakon trčanja dok se istežem u divljini na otvorenom mi rade dovoljno glasno i lijepo za ono što sam do sad koristio. Simfoniju ne očekujem ni od jednog telefona, za to imam Sennheiser HD slušalice.
Video bi mogao bit bolji i nažalost OIS nedostaje pa se nadam da će do moje kupnje možda P40P ili 50 imat.
A reviewe za P30P ću pogledat tek nakon kojeg tjedna kad stvarno ljudi isprobaju mobitele.

Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Baterija bitna opet pro se puni koliko sam vidio 70% u 30 min to mi je brutalno znaci kroz cca 45 min 100% to je napredak.
Nakon 70% ide sporije, ali s tih pola sata punjena si miran dugo vremena miran gdje god se uputio. Najbolja stvar
A.J. je offline   Reply With Quote