View Single Post
Staro 11.04.2019., 15:18   #2745
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Mene zanimaju ovi sta snimaju u 4k i sa 837473 fpsa kakve to famozne video uradke rade da je to sve prijeko potrebno i da je bitna 1080p reza na ekranu telefona dom im je unazad par god hd reza na 100+ cm tva bila wow. Smijesni ste. Svaki telefon ima manu i imat ce. Meni je na p30p odbojno sto je ogroman i sto nema 3.5mm izlaz za sluske i vjerojatno jos x toga, samsung jede govna sa snapdragon samo za amere, lg jede govna sa 3 kamere samo za korejce i sa proslogodisnjim izdanjem ovogodisnjeg telefona. Htca nema od pretrposle godine, sony je izbacio xperiu z nakon njega nisam jednom pogledaju recenziju za ijedan njihov mob. I tako u nedogled. Sta se vise iscudavate. Uuu ne snima 4k wow kaj snimate dugometrazne filmove za hollywood ? Nisam snimio 2 min videa od pojave smartphonea kao i valjda 99% ljudi iz mog zivota.
To je zato kaj nemaš decu nit pesa . Mi snimamo stalno. 60FPS mi je bitno jer imam 4k telku i zakaj bi snimal 1080p u 2019.g.? 30FPS na 4K skužim i na mobu a kad gledam na telki boli me glava. Ne idem u vukojebine s mobom pa punim samo doma ili na poslu. Nije mi baterija bitna tak. Nedostatak 3.5mm jacka je već iritantno, to se slažem.
renc je offline   Reply With Quote