View Single Post
Staro 11.04.2019., 13:15   #2738
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
To su gluposti, 1080p je sasvim zadovoljavajuca reza za mobilne ekrane, sve preko toga je nepotrebno a i vjerojatno negativno utjece na bateriju (iako u mom iskustvu ne pretjerano)... No, mislim da je kolega gori spomenija rezu ne kao nedostatak sam po sebi, nego kad se Huawei vec gura u "top end flagship" kategoriju - triba bi imati i taj "feature" ko i ostala ekipa... Naravno, zna se da su 1440p ekrani i dalje rezervirani za Mate seriju - jednostavno Huaweieva politika...

Da se jos nadovezem na izjavu kolege @Neo-ST, cijena vise i nije tolika prednost Huaweia, upravo gledam na nabavi - razlika je u nekih 200-tinjak kn naspram S10+ u korist P30pro, dok je S10 jeftiniji nekih 500-tinjak kn...
Nigdje nisam pisal da 1080p nije dosta za 6 incha. Mislio sam na ovaj boldani dio gore i na činjenicu da takva reza cucla manje baterije. Iako to meni ne igra puno, ja punim svake večeri koji god mob. Isto tako, nemamo svi isti vid. U svakom slučaju već sam pisao, izbor je šarolik pa ko bu snimao video uzima nekaj drugo a huawei je tu za foto entuziaste.
renc je offline   Reply With Quote