View Single Post
Staro 24.12.2017., 14:46   #96
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Imam kolegicu na poslu koja si je narucila neku odjecu za black friday i dan danas je nije dobila. (uzela i meni nešto usput).

Zvala ih je bezbroj puta, lagali da je nije doma bilo, lagali o nekoj promjeni dostavne adrese, pricali kako ne mogu adresu naci, na mailove joj nitko ne odgovara, na telefon se nitko ne javlja, mijenja se dan dostave iz dana u dan i samo lazi i lazi.

Krajnjeg kupca uopće ne zanimaju problemi u firmi. Ako sam ja nešto naručio, ako sam ja to platio i ako meni tamo piše da će tad i tad to doći, e onda i to želim tada.

Mene ni tisuće drugih ljudi nije briga što tamo rade nesposobni ljudi koji bi samo pušili cigarete i ispijali kavice, itd., ili što vlada neorganizcija u skladištu, logistici ili gdje god. To su problemi koje firma mora riješiti. I još k tome imaju obraza biti toliko bezobrazni i postati retardirane postove na fesj i hvaliti se, a ljudi im pizde u komentarima.

Uzeo sam prije par dana neke stvari s Amazona, platio skuplju dostavu i baš me zanima da li će i to zajebati ovi naši.
xGAME je offline   Reply With Quote