View Single Post
Staro 15.10.2010., 09:10   #25
knocker
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Kaštela
Postovi: 295
evo da ja napišem svoje dojmove, prije 2 godine sam potpisao ugovor na pretplatu i prebacio svoj broj s tele2 bonova na pretplatu i to jos na firmu da mogu to stavljat pod trosak, sad nakon 2 godine vidim da je kod tele2 pretplata isti q kao i biti na bonove jer nikakve posebne pogodnosti oko mobilnih uređaja se nema, a njihova sluzba za korisnike je cista smijurija jer oni samo citaju s ekrana sta ima pise, te kad se zatrazi da se poprica s nekim odgovornim onda dobijete odgovor: "to nije moguce". Ok, onda sam odlucio prebacit cu broj na drugog operatera i vidjeti sta drugi operateri nude, nadem odličnu ponudu kad opet problemi. Momak koji radi u ducanu mi savjetuje da prebacim na bonove prvo kod njih pa tek onda na drugog operatera jer tele2 radi probleme i odugovlaci kad je transfer na drugu mrežu, ok posaljem zahtjev na fax jer im email sluzba nije ažurna radi neke nadogradnje sistema, te nakon 5 dana dobijem odgovor da moram uz zahtjev poslat i preslik osobne koji mi njihov kolega nije ni rekao da moram poslat. Iskreno jedva cekam da se maknem s tele2 jer vidim da tamo rade djeca koja citaju s ekrana i da se uopce ne brinu o svojim korisnicima i da vise nemaju epitet najjeftinije mreze pa rade probleme onima koji žele otic na drugog operatera.
knocker je offline   Reply With Quote