View Single Post
Staro 16.08.2018., 12:11   #11360
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor gogz Pregled postova
Pozdrav,
može neka preporuka za dobar full hd TV za gledanje sa udaljenosti od 3m, dijagnonale između 43" do 50". Poželjna je duža garancija, ali nije uvjet. Pošto će se koristiti u vikendici (max nekoliko mjeseci godišnje), može i neka best buy preporuka. Nisam baš uvjeren u kvalitetu ovih Hisense televizora, više vjerujem poznatijim brandovima. Neka me netko razuvjeri

Eh da, ako netko ima ideju za običan zidni stalak za montažu TV-a (bitno mi je da se s tim stalkom može TV samo tiltat gore-dolje-lijevo-desno za mali kut), može i za to neki link ili šifra modela
Fala
Nedavno sam uzeo hisense 4k tv, prešao sa phillipsa. S obzirom na cijenu dobije se solidan tv sa 5 godina gare. Za sada nisam našao nijednu veću manu osim što se bleed malo vidi sa desne strane ali stvarno minimalno i da je slika mrvu bljeđa pod većim kutom gledanja. 1080p i UHD video preko kompa izgleda odlično. Također me iznenadio dosta dobar zvuk naspram phillipsa. Sve u svemu tv je stvarno ok. Anyview cast opcija na tv-u uredno radi sa kompovima kao i mobitelima preko wifi-a.

https://www.elipso.hr/audio__video/t...ENSE-H50N5300/

Zadnje izmijenjeno od: SaleFFS. 16.08.2018. u 12:25.
SaleFFS je offline   Reply With Quote