View Single Post
Staro 12.10.2019., 23:15   #52
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor domina Pregled postova
Žalosno je da su danas i znanstvenici izmanipulirani, doktori znanosti i slično..
Pa moraju biti... mislim ne svi i cast izuzetcima ali ako si dr. mr. na nekom fakultetu sa placom od 1k€ te imas materijane apetite onda je najmanji problem
napraviti znanstveni rad " po narudjbi" koji ako nista drugo onda nece biti negativan za nesto sto je zdravo razumski i postoje indicije i mozebitni slucajevi - da je ipak negativno i mozda neprihvatljivo.
U takvom znanstvenom radu rezime ce biti da nema dokazanih i povezanih negativnih pojava s temom subjekta.

Ako se ne varam, mislim da je zracenje od mikrovalova ( u sta spada WiFi 2G, 3G, 4G itd.. ) ipak stavljeno na neku svjetsku listu kao moguci uzrok raka ali kao treba se jos istraziti...
Dakle da su stvari ciste - nisu a na opcu zalost i ljudi kao sto je onaj tajnik Murganicke dao joj cipelu na presici, je sve manje. Ljepo je covjek rekao, nece sudjelovati vise u tom cirkusu
jer pljuje po vlastitoj struci i sve sto se skolovao to nije dobro za rad u vladi RH. Da mu je nesto falilo kao drzavnom tajniku financijski ... bogme nije.

Da ne bude bas OT mada i nije... sta se windowsi 7 nisu mogli sigurnosno zakrpat, pa neki veci pack, ma i izgled promjeniti ali ne...
Skynet 10 je buducnost, ciljane reklame koje operativni system isporucuje je buducnost, prikupljanje informacija tko zna kuda isto... pljuvacine
po window 7 koliko hoces i "razne preporuke" strucnjaka da treba migrirati a dok nije windows 10 izasao, sedmica je bila najbolji OS ikada !!

Danas na zalost tako svijet funkcionira mada ne bas svugdje ali kao sto netko rece... toliko drzava na svijetu ima naprednijih
od nas u svakom pogledu a mi trcimo u taj 5G kao kakvi zamorci ? Mislim... a bas smo nasli u cemu bi trebali biti medju prvima/drugima u svijetu.

BMK... ako to sranje i dodje u nekom guscem obliku tipa bandere za rasvjetu itd.., selim u neku selendru, zabit gdje ima bilo kakve sume okolo.
Spizdim antenski stup 12m na kucu i signala ce biti dovoljno za net a frizider i wes mashina nek se hebu sa spajanjem na net i prikazivanjem
reklama na dysplayu dok se pere wesh ili hladi puding Betonski crijep na krov od kuce i verandu i ako nema tornja na 3km bice cudo ako se bilo
kakav signal u kuci uhvati. U obicnoj kamenoj kuci na moru kad sam bio nije bilo sanse uhvatiti 3G ili 4G osim na prozoru kuce, dakle beton fecera,
vratiti cemo se svi mi pomalo nazad u Pecine cini mi se... odakle smo dosli - tamo cemo i nazad.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline