View Single Post
Staro 02.10.2011., 20:30   #41
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
H1, Amis ili netko treci ?

Pozdrav svima prvo

Zadnjih 2+ godina sam na optimi, i odlucio sam ih odhebati.
I sad, gledajuci ponudu, najvise mi se dopadaju ponude amisa i h1telekoma. Mislim uzeti i tv i internet. Oboje mi je potrebno (zena zahtjeva tv, ubijte me), pa bez tv-a nazalost nemam nikakvih prava ni na 'novi internet'

Ovaj topic postam cisto da cujem iskustva korisnika. Internet bi mi sluzio primarno za posao, no sekundarno za gaming. Samim time i ping mi igra dosta veliku ulogu. Nalazim se na vrbanima, pa ukoliko ima tko sa vrbana, slobodno napisite svoja iskustva.

H1 mi ima ok ponudu, samo im je akcija malo losa. TV mi njihov ne lezi, tj. sama ponuda kanala, iako ovdje citam da je sami IPTV odlican. No katastrofalna ponuda sportskih kanala me ipak smeta. Uz dokumentarce, to je valjda jedino sta gledam na tv-u.

Amis nudi dosta vecu brzinu neta, ponuda programa cisto ok. Lijepo je i duplo niza cijena cijelu godinu ukoliko potpisem ugovor na dvije godine.

No kakva je stabilnost neta kod jednih, a kakva kod drugih? Moze malo iskustva njihovih korisnika?

Kod h1 me zasmetalo sto moram uzeti njihov router, samim time platiti ga 600kn. Ne daju bez toga. A da imaju neku ok akciju, mozda bih i potpisao ugovor, ovak mi bezveze potpisati kad prakticki nista ne dobivam time.

Ili jednostavno ici na nekog treceg(iskon?). T-scum ne dolazi u obzir, njih i njihove ponude izbjegavam na veliko. Bnet kod mene takodjer ne dolazi u obzir, navecer prakticki ne mozes ni surfati kako spada. Znam to po prvom susjedu koji se kaci na moj wireless radi tih problema.

Dakle, moze mala pomoc, jer ubrzo bih ovo morao i odluciti?
Mileni je offline   Reply With Quote