View Single Post
Staro 19.10.2018., 18:04   #4605
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Netočno.
Long press na ikonu aplikacije pa app info ili gore desno kružić sa i.
Eto, nemoraš u settings za deinstaliranje.
http://tinypic.com/r/29zpf9u/9
Ok, ovdje priznajem pogrešku. No i dalje je 1 korak više u odnosu na huawei.



Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Meni radi uredno, nisam štopao, ali brzo se puni. Provjeri s drugim punjačem i kabelom?
Nemam ja kaj provjeravat s drugim punjačem i kabelom, to su original njegovi. Da se razumijemo, nije to brutalno sporo, no navikao na supercharger od mate 9 pa sam očekivao nešto slično i ovdje.

Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Za ovo sam iskoristio google backup, znači aplikacije, call, sms, sve osim launchera, htio sam promjenu.
Dobio sam radi toga dupli contacts i messages, ali uninstall gugl verzije i bok.
Ne pričam ja da se ne može na neki način. Ja sam uspio sve živo prebacit prek miui drop aplikacije. No ak mi ti kao proizvođač veliš da koristim tu i tu aplikaciju, fakat očekujem da ju nađem na google play storeu. I onda kad nađeš tu aplikaciju negdje drugdje, i instaliraš ju na stari mob, ona se uredno crasha. I nisam jedini s tim iskustvom. Dakle, ono što sam rekao, neozbiljno, "kineski mob".

Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Zadnji update, može i Belgija, Poljska...
Ali onda nemaš teme.
Pa mislim, valjda i sam kužiš poantu što želim reć...




Citiraj:
Autor sakomako Pregled postova
Pa ako je na pretplatu, onda je krajnja cijena veća nego za keš u komadu i definitvni se ne isplati jer uz to ide i mjesečna ugovorena tarifa.
Citiraj:
Autor Rogue92 Pregled postova
Pitanje koliko ta tarifa košta
Citiraj:
Autor sakomako Pregled postova
Pitao sam što i kako?
Dakle koji mob, koja tarifa, jer sam i ja na A1 i imam pravo na taj popust?
Da bi dobio popust od 1200 kn moraš već bit korisnik neke njihove usluge. Svojoj kćeri plaćam pretplatu za mob kod njih, A1 (glasi na mene). Dakle imam pravo na popust. Iz toga proizađe da me mob košta 30 umjesto 80 kn mjesečno. I 9 kn odmah. Zbrojeno - 729 kn. Tarifa je mobilna M. I na nju sam dobio popust pošto imam još jednu pretplatu. Mislim da su mi dali i neki popust jer sam prešao na njihovu mrežu. Da ti sad kažem ukupno, iskreno, ne znam, nit se brinem previše oko toga, no bit će s mobom dosta ispod 200 kn. Meni super.
Pretpostavljam da svi ovi koji se nešto isčuđavaju imaju neku tarifu od 6 kn. Ja sam na pretplati evo sad već 20,5 godina. Nisam nikad bio na bonovima, ne zanima me, ne da mi se s tim zajebavat. Dobim račun ma mail, platim ga i mirna bosna. Tak da si ja računam cijenu moba onoliko koliko mi na računu piše za mob, jerbo bi bio na pretplati s mobom i bez moba. Nekom je to puno, meni nije. Nismo svi isti. Malo mi je krivo što nisam ipak išao čekat mate 20 pro, no to bi me izašlo dosta više, sumnjam da će bit jeftin.


Citiraj:
Autor orke Pregled postova
Kaj koliko tarifa, pa imao bi preplatu i bez mobitela...
Baš tako.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE

Zadnje izmijenjeno od: fanATIk. 19.10.2018. u 18:14.
fanATIk je offline   Reply With Quote