Tema: TV Antena
View Single Post
Staro 05.10.2015., 11:11   #64
Street_Racer
Ulični trkač
Moj komp
 
Street_Racer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 312
Da ne otvaram novu temu iskoristit ću ovu staru. Naime, trenutno renoviram stan i želim povući antensku instalaciju u sve sobe pa trebam pomoć. Situacija je sljedeća, ovo je tlocrt stana:

Lijevo na slici je dolaz vanjske antene (riblja kost), a desno (plavo) je dolaz bnet priključka. Ono što ja želim napraviti je povući koaksijalac iz S3 prema S1 i S2 kako bi obje sobe imale signal. Međutim, ono što mene trenutno muči je kako to pospajati i razdjeliti na 3 dijela jer mora antena biti u sve 3 sobe. Koristio bi TEM modularni program utičnica. Ovo oni imaju za spajanje antene:


Mene sad tu buni što je osnovna, prolazna i završna utičnica? I koju postaviti gdje da bih imao na K1 dolaz vanjske antene, na K6 dolaz bneta, na K2 i K3 mogućnost spajanja ili vanjske antene ili bneta prema sobama S1 i S2 i na kraju priključke za tv u sobama S1 i S2 (to pretpostavljam da idu završne utičnice).

Ono kako sam ja zamislio je dovesti vanjsku antenu na K1, tu uštekati nekakav razdjelnik (pojačalo) s 3 izlaza (1 izlaz ide na tv u toj sobi, a preostala 2 na konektore K2 i K3 prema ostale 2 sobe). Kakvi tu konektori idu, prolazni? Ovako nekako sam mislio:


Je li to u redu i ima li netko bolji prijedlog?

Nadam se da će me netko shvatiti i uspjeti pomoći
__________________
I live my life a 1/4 mile at a time! Nothing else matters...
For those 10 seconds or less...I'm free!

Poštene trgovine: #1 #2 #3 #4
Street_Racer je offline   Reply With Quote