View Single Post
Staro 16.11.2017., 18:35   #1
blast90
Premium
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 49
Links prevara - molim kolege forumaše za pomoć

Pozdrav svim kolegama forumašima, kao što naslov kaže, prevaren sam i lažu me od strane servisa u Linksu.

Duga priča ali da skratim, kupljen laptop lenovo y520 iskeširao 9200kn, GTX 1060 I7 itd, pošto je došao sa 2TB HDD, kupim u linksu ja također ssd, odnesem u Zel-co na službenu ugradnju, platim 125kn, sve super, 14.11. ja to preuzmem, dolazim doma, stavljam Win 10 original, kupim i OEM key instaliram kad ono prvo uočim na ekranu bijelu mrlju, nekoliko minuta nakon toga ovaj problem:




pošto sam inforatičar i pošto imam previše iskustva sa hardwerom i znam da je ovo grafički defek tražim reklamaciju, na što mi oni povratno odgovaraju da je reinstalacija Win os otklonila kvar i ne žele mi dati trenutno drugi uređaj, još je kod njih, ja ga osobno ne želim preuzeti već želim drugi laptop (ne y520 model iz razloga da me opet ne prevare) ili povrat novca.

Molim da mi kolege forumaši koji kuže hardwer potvrde da se radi o prevari, scamu od strane "servisera" koji su očito otvorili i grijali grafičku te ju sada žele takvu vratiti pod "ispravno"

https://www.youtube.com/watch?v=rKf7E9KGcu4

Razlog kupovine laptopa u linksu je taj što sam tako stalna mušterija i kupio sam i prijašnji laptop isto tamo, zanimljivo je da sam prije 4-5 godina kupio ASUS laptop kod njih koji je bio isto kao ovaj neispravan, došao doma uštekao u struju kifla, doduše tada su bili ljubazni, dali novi i mislim oko 500kn popusta na novi uz isprike.

Oni koji me znaju sa foruma znaju da imam i previše znanja da će mi netko tko je "zagrijao ovaj gpu" reći da je reinstalacija Win-os-a otklonila ovaj problem.
blast90 je offline   Reply With Quote