View Single Post
Staro 25.11.2013., 15:38   #111
bg_4_l
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 541
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Osobno mi je 6GB u mobu dovoljno, ali kamera mu je preloša. Ne patim na vrhunsku fotografiju Lumia klase, ali ovo je razina kineza i mog Alkatela...
Treba još malo pričekati komparativne usporedbe s ostalim uređajima ali iskreno meni ovo ne izgleda baš kao "razina kineza". http://www.phonearena.com/news/First...ace_id49436#8-

Video dosta manje trza nego što je to slučaj na kinezima sa nazivno više MP, ova noćna slika kolodvora također ima znatno manje šuma. Ne govorim napamet jer i ja imam kineza i znam kako to (ne)izgleda u uvjetima lošeg osvjetljenja. IMHO uz danje svjetlo sve te smartphone kamere danas su i više nego iskoristive. Za noćne snimke sa ipak nećemo moć ižđiberiti sa entry level uređajem ali to je i u redu i kompromis koji je najpoželjniji.

Puno mi je draže to nego da su štedili i stavili manje rama ili izabrali slabiji chipset pa da se opet borim s trzanjem. Za svakog prosječnog korisnika ovo je i više nego dovoljno, stvarno rijetki mogu kategorički tvrditi da im treba nešto hardverski moćnije od ove motorole, a zasad izgleda da će se i updateati kako treba na novije verzije androida, također motorola daje i sourceove pa će biti i custom romova koji daju dodatnu vrijednost ovom i tako nevjerojatno dobrom bang for buck smartphoneu.
bg_4_l je offline   Reply With Quote