View Single Post
Staro 15.11.2010., 23:06   #62
draganzg
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: zagreb
Postovi: 7
gle, nebih da imenujem trgovinu, ali nije taj protis, nesto si se ti nalozio na njih? hehe

bio mi je izbor kod njih da uzmem, ali mi je blize bilo drugi trgovac istog
cjenovnog ranga ;-)

pa i meni je zacudno, da je to njima praksa "mislim na dobavljace" hoce samo da se rijese robe...ali zato ta roba spada u kategoriju "B" i naravno da se cijena mora dosta korigirati za takvu robu! ocito to kod nas u HR nije praksa, veli ako upali dobro, ako ne, nisu nista izgubili.

ali mene cudi isto ponasanje od trgovca, nije valjda da oni bas nisu upoznati bili sa time, ili da i oni neprovjere jel sve ok sa robom po koju su dosli, jer ipak su oni glavna karika i preko njih ide sve. A mozda su i oni bili upoznati da je to neka "sumnjiva roba" a presutili pa vele pokusati vrijedi...


ali sto mi je jos najsmjesnije, bio sam neki dan u tenomarketu i vidio takav laptop izlozen i htio ga uzeti, ali nisu imali drugi nego sam taj izlozeni, za sto ja nisam bio sprema pljunuti 5300 s obzirom da je izlobeni, pa su mi dali bijednih 5% i tako da sam odusto.

dva dana poslje sam otisao kod ovog trgovca i jos sam mu napomenuo, da ni slucajno ne dolazi u obzir neka izlozbena roba itd da mi donosi.

I vidi, ono sto sam slutio, i desilo se. jesam bakzuz! pa nemogu jos vjerovati da je to zadnjiii primjerak kod dobavljaca!!! smijesno

dobavljac za DELL je neki ARBIS il kako vec..

vidit cemo sutra sa crvenim sta ce biti, jel i on u pola dijelova ili je neko na njemu vecero prilikom surfanja
draganzg je offline   Reply With Quote