View Single Post
Staro 23.01.2010., 12:11   #77
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,395



meni je recimo isto ziva,ali ja sam nju zrtvovao i bas import-ao mass effect 1 lik...
ako te zanima dam ti ja svoj lik,ubio sam wrexa,ashley ostavio,zrtvovao kaidana,spasio koncil,i capt.andersona postavio za Human Councila...



iako su govorili da ce lik dalje biti level iz prvog me1,meni je level 1 i cak sam klasu morao opet birati ?!ne shvacam,zasto level 1 opet...
ne treba hvala,skinio sam par različitih sejvova pa koji mi se najviše svidi s njim cu igrat
još je fora što sam 2 puta prešo igru i treći put došao do pola i kad sam rušio windowse zaboravio da će mi to trebat kad izadje ME 2 -->
Citiraj:
Autor blava Pregled postova



meni je recimo isto ziva,ali ja sam nju zrtvovao i bas import-ao mass effect 1 lik...
ako te zanima dam ti ja svoj lik,ubio sam wrexa,ashley ostavio,zrtvovao kaidana,spasio koncil,i capt.andersona postavio za Human Councila...



iako su govorili da ce lik dalje biti level iz prvog me1,meni je level 1 i cak sam klasu morao opet birati ?!ne shvacam,zasto level 1 opet...
ne treba hvala,skinio sam par različitih sejvova pa koji mi se najviše svidi s njim cu igrat
još je fora što sam 2 puta prešo igru i treći put došao do pola i kad sam rušio windowse zaboravio da će mi to trebat kad izadje ME 2
slavonac90 je offline   Reply With Quote