View Single Post
Staro 25.01.2010., 20:42   #119
Constantine
Premium
 
Constantine's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 668
Citiraj:
Autor Viperus Pregled postova
I ja prešo, jel itko imao ne upgradean brod? Mislim, jel vas obore onda ili šta se desi? Meni su svi osim tali preživjeli (koja mi je bila loyal, pa neznam zašto)

Inače, grafika je na razini crysisa, što je vrlo zanimljivo pošto mi crysis na 1080p sa high settingsima radi jedva na 5-10fpsa.
Mislim da ako imas ne upgradean brod da shepard zavrsi mrtav,zapravo prilicno sam siguran da je tako,ja sam imao full upgradean.
I da,u crysisu je grafika katastrofa,mozda su teksture lijepe ali cjelokupni graficki dojam je odvratan,džungla izgleda gumeno i neuvjerljivo.
Citiraj:
Autor t3cH_GuRu Pregled postova
malo offtopic, tj. vezano za me1..

koliko ima otprilike sati igranja, jer planiram prvo proći prvi dio pa onda posli import save u drugi dio?
ovisi,ja sam igrao samo 23h a napravio sam cijeli main i skoro sve sidequestove,no najbolje ti je da ides samo main quest i par najvaznijih sidequestova zato sto voznja makom postaje uzasno i nepodnosljivo dosadna,to je u dvojci ispravljeno.
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Ja prvi dio nisam igrao.. Evo igram dvojku. Igra je zarazna, vrijeme uz nju jako leti.
Svidja mi se istraživanje svemira, razvijanje tehnike, likovi, grafika. Evo i jedan minus, ne volim previše dijaloga. (i nije neki minus)
naravno da su ti dijalozi dosadni kad nisi igrao ME1,
Constantine je offline   Reply With Quote