View Single Post
Staro 24.02.2019., 16:41   #11
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor Majkus Pregled postova
Znači ne reagira mi na nikakvu,komandu. bilo kakvu tipku da stisnem ne reagira. Tako mi je žao al sve više sumnjam na neki problem oko matične ploče možda.
I je problem sa maticnom, sa strujom je nesto ali nisam preciznije ispitivao. Dakle isti simptomi koji su nestali kada sam laptop otvorio i resetirao bios micanjem baterije, palio je normalno 1mj i onda opet... Model identican.

Dao sam ga pod racun za druge stvari a kolega ga je odnio u servis televizora i slicnih stvari u Osijeku, za popravak je 500kn trazio i rekao da dosta toga "u nizu" mora zamjeniti
no kolegi je bilo puno i prodao ga po djelovima, ekran kuciste itd.. . Inace taj serviser ako su tako neki problemi sa strujom od napajanja unutar laptopa i slicno nikad nije nam uzeo
vise od 200/300kn koji god laptop bio u pitanju a vratio nam sigurno 10-tak laptopa iz mrtvih tako da nemam razloga sumnjati u opseg i kompliciranost posla pa tako i cijenu.

Kakve veze ima full reset biosa sa strujom pa da radi normano 1mj... hebiga, nisam elektronicar skolovani da bih zasigurno znao, nisam
osobno nosio tako da su izostali detalji moguceg popravka, inace pitam svaki put sta je tocno riknulo i zasto itd...
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote