View Single Post
Staro 07.10.2007., 18:41   #9
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Nije da nesto puno printas? Pa ti si na listi najstedljivijih korisnika godine Jel koristis onda neki laser za uobicajeno printanje kad je ovaj toliko u upotrebi? Svog C86 Epsona isto ne koristim jako puno. Ali opet, svakih par mjeseci potrosim tinte. Isto za slicne namjene, ostalo radi korisniji laser. Ali 8-9 mjeseci? Jel tebi onda trebao bas ip4300?
Ma dobro, možda sam malo pretjerao s razdobljem, jednostavno se više ne sjećam kad sam kupio printer
Uobičajeno (skripte za faks itd) ne printam doma jer većinu stvari nabavim na faksu, nije skupo, a i otisak je bolji nego inkjet.

iP4300 je bio jedini dobar za tu svrhu u tom cjenovnom rangu (CD print - oko 800kn), a opet volim da mi fotografije lijepo ispadnu.

Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Iskustvo ulice kaze da je ovo fama vise za Epsone. Posebno C seriju. Doduse, koliko ti koristis, meni se cini da si u opasnosti i sa originalima. Mozda Canon ima neku posebnu seriju za ovakve stedljivce kao ti. Hm, Mar-ocel Durabrite serija
Mislim da ovi odvojeni kanistri dobro dođu jer mislim da zajedno ipak imaju dosta više boje nego jedan tricolor.

Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Neznam sto drugi kazu, ali taj Orink mi se nesto zamjerio na Epsonu. Uzmi onda originale i gotovo.
To i hoću
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote