View Single Post
Staro 27.09.2007., 13:21   #129
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
TI uvažavaš??? Sry kolega, ali LOL. TI?

Dobit novo možeš, ako već znaš zakone, samo u određenom vremenskom roku otkako si je kupio. Jel ti znaš, da tvoj POKVARENA VGA, kad ju predaš na reklamaciju, da ona ode proizvođaću, on ju ILI popravi, ILI pošalje novu ("u komadu papira" - testira i kaže da je OK)

Dođe netko treći, reklamira isti model, i dobije ovu tvoju koju si reklamirao, tako funkcioniraju reklamacije s proizvođačem. To što neke firme daju NOVO, ili rade nešto drugo, to je njihov problem i njihov trošak, kao i njihova dobra volja.

Kao i ako ti vrate novce koje si platio, i ako ti daju novu zapakiranu bolju karticu. Sve to ovisi u trenutku reklamacije, stanju skladišta, i stanju RMA skladišta. (pogotovo ako reklamiraš VGA koja je stara recimo godinu dana)
Da , JA jer su to moji novci koje sam morao zaraditi , nisam ih nasao na cesti .
Drago mi je da se tu gustas , jer onda lijecis svoje frustracije tu , a bolje tu nego na svojim kupcima .... bar neko da prodje bolje .
Ja imam svoje , vozim po svojem , nedam nikome da me navlaci i zeza za moje novce a posebno ne raznim isfrustrirani 'serviseri' . Inace , doba planske ekonomije je davno iza nas , trgovine su izgubile status svetih krava i danas kupci ipak imaju neka prava a preko odgovarajucih institucija kod nas i neki utjecaj .
A ona tvoja usporedba kupnje auta i kupnje recimo Vga - e to je LOL
Router je offline   Reply With Quote