View Single Post
Staro 24.03.2019., 08:56   #6641
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,681
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Jel tko probao ove temepred glass curved screen protectore "full glue" za S8/S9 i Pluseve? Koliko vidim, prema feedbacku su više manje OK. Ljepilo je po cijeloj površini, a ne ko prije samo na rubovima.

Nedam baš na prvu 200+ kn sa šajbu sa UV lampom, pa ako netko ima iskustva sa time, bio bi zahvalan da podijeli ista

https://www.ebay.com/itm/Full-Glue-T...008?nav=SEARCH

Ovako nešto?



Sent from Usreo Mobara
Osobno nisam isproba takve izvedbe stakala, no otkad su stakla koja dolaze sa ljepilom u bocici i uv lampom na trzistu - nebi uzima nista osim njih. Pisali smo vec o tome na prijasnjim stranicama... Pri montazi moras samo paziti da ljepilo ne udje u slusalicu, kao sto kolega kaze. Nekad se zna uvuci i u bocne botune, ali to nije toliki problem kao u slusalici...

Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Ja ih montiram vec 6 mjeseci doduse drugog proizvođača ali nema razlike u odnosu na recimo ravno staklo za iPhone. Pazi da zastitis slusalicu i uv ljepilo mora odjednom na staklo da nema tockica. 5 minuta ispod uv lampe i prefekt. ( Ja ostavim 20 min)

Edit: sorry nisam dobro pogledao link,sve sto sam probao dosad bez tekuceg silikona ne valja nista.
Montiram i ja takva stakla prakticki otkad postoje, od onih koja kostaju 20-tak kn do onih od 400kn. Montira sam na solidan broj mobitela (s7 edge, s8, s8+, s9+, note8/9...). Nije mi samo jasno kakvih pobogu 20min ispod lampe sinko? i 5min je debelo vise nego dovoljno. Svasta... Dovoljno je 2 puta po 30sek proci gornji/donji dio (i srednji ako je mob veci) ekrana sa lampom i to je to, ljepilo se stvrdne, sve poslije toga je neznacajno, ali ako ti to daje nekakav peace of mind - mozes i 1h
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote