View Single Post
Staro 20.12.2015., 12:07   #7
SetH
Premium
Moj komp
 
SetH's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: ZG/Borongaj
Postovi: 3,320
@blue spirit- ajmo bolje reći povremeni gaming jer taj komp bude ide curi vjerovatno. Mislim da i nije toliki zalogaj jer bi se dalo fino to sve iskombinirat samo što HR kaska s nekim proizvođačima. Kućište mi je uber i ovaj put si mislim dati i vremena i truda da sve bude pic pic . Imam tog hibridnog Sisa kojem se vent pokrene jedanom u sto godine. Čak se jedva pokrenio na 8800 ultra sli znači psu ubija Grafu bi gledao baš takvu nekakvu, što novije a da treba što manje struje. Nemojte gledati moj trenutni komp jer ovaj bude skroz zaseban Nisam znao ovo što se grafa tiče tako da je moguće da budem grafu zadnju uzimao. Hvala na savjetu.

@sphere- Nisam za vodu i mislim da nebudem nikad toliko nepotrebnih komplikacija radi nje a samo koji C manje, recimo

@Perestrojka- tvoj mod mi je samo bio poticaj jer sam već godinama vrebao taj case Kao što sam gore rekao, voda nikako čak ni kao Predator Hvala na savjetu da izbacim ovaj Fanless jer sam i sam u startu bio skeptičan u vezi njega bez obzira na SS kvalitetu.

@manuel- ova je odlična samo takve su jako rijetke kod nas. Budem kontaktirao UZI-ja

@blue- imam neke veze sa željezarskim radnjama tako da budem napravio bez problema Koliko znam ide na 8800 verzije i 48x0 ali se samo napravi nastavak i bok


Mislio sam disk staviti u Himuro ali mi to uopće nema smisla. Em više vibriranja em veće temperature
SetH je offline   Reply With Quote