View Single Post
Staro 19.12.2015., 20:29   #4
Perestrojka
CNE @ Verne global DC
Moj komp
 
Perestrojka's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Reykjavik, Iceland
Postovi: 493
Citiraj:
Autor SetH Pregled postova
Imam u planu izrezati G5 i napraviti neki opaki mod ali bez i jednog venta. napajanje bi uzeo neko od seasonica bez venta, za grafu imam TR 03gt a za proc nisam pametan tj. ako npr. uzmem samo pasivac od noctue d14 na koji bi on max proc mogao ići (gledao sam ove i5 sa dosta niskim TDPom )? koliko bi trebao imati TDPa?
Pajdo Vjerovatno si pratio moj mod, slobodno ubacis iste komponente ( gpu / cpu ) i istu vodenjaru sa eLoop ventovima, uz uvjet da umjesto T1 pumpe stavis D5 pumpu i zayebes moj planirani dizajn sa radijatorom okomito postaljenim sprijeda, vec ga montiras na vrh kejsa ( odaberes neki deblji low fpi rad ) i to je to.

Dam ruku rezat, ali komp se ne cuje Glasniji je jedan mehanicki disk od kompletnog rig-a.

Ono sto bi takodjer izbacio je fanless psu, ja sam ga odabrao zbog nekih drugih stvari, ali je problem zujanje i cijena doticnog. ( Da, cuje se zujanje trafo-a, jer se prakticki to jedino i cuje u kompletnom kompu, a i mozes ustedjet na njemu te kupit neki siso hibrid ( ovaj fanless je isto sisa hibridno napajanje, ali je limitirano na 520W pa prakticki ne prelazis granicu gdje bi se trebao paliti vent na hibridnim napajanjima, mada po testovima moze isporuciti 720w bez problema ( 780w peak ) ) )

Komp mi je na stolu, 20cm od glave i vise me smeta kucanje zidnog sata u sobi, kao i kucanje sata u susjednoj sobi
Perestrojka je offline   Reply With Quote