View Single Post
Staro 26.05.2009., 23:59   #68
Bullet1
Premium
Moj komp
 
Bullet1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 2,576
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Sve je jasno, samo velim da je bolje navesti Windows kao jedini OS za korištenje, nego da si svako (kak to obično ide) protumači pravila kak mu paše i onda na kraju bude svega. Isto tak nije specificirano (makar se podrazumijeva) da se sve četiri jezgre clockaju, bez gašenja ili downclockanja nekih. IMHO ima finih načina da se pravila izvrnu kak kome paše, radi postizanja boljih rezultata. Kaj se tiče 3D i PCMarka, kaj ne bi bilo bolje neki benchmark od igre umjesto njih staviti? Fala Bogu ima ih ko u priči i lako se odredi neki od njih kao onaj koji se bude koristil za testiranje integrirane grafičke kartice. LightsMark isto tak more poslužiti ili neki HD test za procesor, ma bilo kaj, a da nije generički Mark.
Slažem se u potpunosti. Samo ne u zadnjem dijelu. Kad se rade ovakvi kompetišni onda se ne krcaju benchmarci onak... da se nađu nego se stavi njih par (3) i da se do izražaja dovode OC sposobnosti samog OCera tj. njegovo znanje i tvikersko umjeće. Već sam gore rekao da je malo glupo što se nakrcalo svega jer na kraju krajeva, ovdje se uopće ne testira procesor i matična nego cijeli sistem koji se na raznorazne načine može upgradeat sa nekim stvarima koji čine veliki boost u pojedinim benčevima. Al tako je kako jest, valjda su ovo konačna pravila, ako ne... bilo bi mi drago raspravit sa ostalim sudionicima te sa Krešom o izmjeni nekih stvari i dodatnim pravilima.
Bullet1 je offline