View Single Post
Staro 09.05.2007., 12:01   #47
jollyb
4K FTW
Moj komp
 
jollyb's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Minken
Postovi: 1,044
Citiraj:
Autor Nik Pregled postova
@jollyb

Vidim da si vec utrzio Voyagera 1GB, bas taj model ima daleko najlosije performanse kod zapisivanja u odnosu na ostale Voyagere.
IMHO, 1GB model treba zaobici. Jos netko je postao rezultate za taj stick pa je zapisivanje bilo oko 4MB/s sto je debelo sporije u odnosu na druge kapacitete i na brzinu koja pise u cjeniku (na dobavljacevom webu pise da mu je brzina zapisivanja 5MB/s tako da je to izgleda to, ostalima je oko 20MB/s i vise)

Probaj ga zamijeniti za SanDisk Cruzera 1GB U3 koji je prva liga, U3 radi odlicno, Stick je stvarno vrhunski, meni je cak drazi od Voyagera GT 2GB kojeg takodjer imam i kod kojeg svako malo trazim gdje sam ostavio kapicu

Eh da, i ja nisam s njime dobio nikakav produzni kabel, ali zato na garantnom listu pise 120mj. garancija...sto je stvarno fenomenalno.

...i naravno, tko ima para nek uzima Voyager GT stick bez razmisljanja
e vidiš, da si mi ovo barem odgovorio prije :/
sad bih imao stik. moram pričekati drugi tjedan kad se vrati iz servisa, pa ću onda vijdeti što ću. nekako nemam love za voyager od 2gb, niti mi baš treba 2gb.
pokušat ću zamijeniti za sandiska, ako prođe sve ok za mene. inače ću ukrasti nekomu 100kn i uzeti 2gb

p.s. kolika je cijena ovog sandiska od 1gb? jer vidim da ima jedan po ~100kn ali mislim da taj nije u3...
jollyb je offline   Reply With Quote