View Single Post
Staro 15.10.2017., 00:57   #96
calypso
Premium
Moj komp
 
calypso's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Zagreb/Rijeka
Postovi: 1,522
Citiraj:
Autor slavonac90 Pregled postova
Kupio sam u Hangar 18 laptop i bio vidjeti za nadogradnju kako stoje stvari i uglavnom rekli su kao da ako nadograđujem sam gubim garanciju, da se treba slati u servis. E sad me zanima jel oni stvarno mogu skontat da sam ga otvarao nekako? Naravno ukoliko ga budem morao slati na servis (nadam se da neću), izvadim rame i ssd koji planiram ubaciti. Riječ je o Lenovo Lelgion y 520 laptopu i gledao sam po netu kada ga rastavljaju, skida se samo zadnja maska odvrtanjem par vijaka i sve je dostupno bez puno filozofije, a nisam vidio nikakve naljepnice ili šta ja znam već što stavljaju u servisima.
1. RAM i HDD se smatraju Customer Replaceable Units i mozes ih sam mijenjati... Imas vjerojatno negdje u jamstvenom listu od Lenova, ali nasao sam ti na Lenovo forumu odgovor njihovog support specijalista na isto to pitanje (4. odgovor u temi) - https://forums.lenovo.com/t5/Gaming-...g/td-p/3669262

2. Hangar18 (kao Prodavatelj) mora prihvatiti uredjaj ukoliko radis reklamaciju (prije toga makni sve sto si nadogradio)... Zakon o obveznim odnosima cl.423...

3. Druga opcija je da ides direktno na ovlasteni Lenovo servis, a ove iz Hangara prijavis Drzavnom inspektoratu radi toga sto nisu htjeli prihvatiti uredjaj koji je pod jamstvom... Naravno, prije toga moras imati napismeno razlog zasto su odbili...


Opcenito, samo natjeraj prodavace da prihvate pokvareni uredjaj i sami se pobrinu za popravak ili zamjenu pod jamstvom... Bez puno filozofije, ako ne zele, samo kazes - gospodo, upoznat sam sa Zakonom o obveznim odnosima, znam svoja prava i spomenes da nema smisla da zoves Drzavni inspektorat radi takvih sitnica... Vrlo cesto prodavaci znaju prebaciti lopticu i poslati te na ovlasteni servis jer je to kao brze, ali zanemari to i njima predaj pokvareni uredjaj i reci da ti nemas niti vremena niti volje ici do ovlastenog sevisa i da su oni nositelj jamstva i zaduzeni su da se taj uredjaj popravi ili zamijeni...

Desilo mi se par puta da su me htjeli otkantat, ali nakon kratkog razgovora su odustali i sve je bilo kako sam trazio...
__________________

Lenovo ThinkPad P15v Gen3 AMD
AMD Ryzen 7 PRO 6850H, 4.7GHz 8-core
32GB DDR5-4800 (2x16GB), quad-channel
NVMe1 - 512GB Micron 3400, PCI-E 4.0 x4
NVMe2 - 512GB Samsung PM981, PCI-E 3.0 x4
AMD Rembrandt integrirana grafika (Radeon)
nVidia Quadro T1200 diskretna grafika
15.6" 600nits 4K LCD
Lenovo 170W PSU
Lenovo 40AY docking station + 90W PSU


2x EIZO EV2336WFS3-BK
23" 1920x1080 IPS


Lenovo T14s Gen1 AMD
AMD Ryzen 7 PRO 4750U, 1.7GHz 8-core
16GB DDR4
512GB NVMe x4 (Micron)
AMD Radeon Vega
14" FullHD IPS



Thinkpad - Nikad ne umiru, samo postanu obsolete... (c)FujiLim
calypso je offline   Reply With Quote