View Single Post
Staro 17.01.2023., 15:23   #755
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
Tio bih unaprijediti komp i svest ga na ~10-15l da ga mogu pozicionirat poviše televizije a da ne izgleda nakaradno. Bio bi najvjerojatnije bočno orjentiran dubina bi trebala bit ko PS5 ~35cm pozeljno manje, visina može bit 40 tako pozeljno do 30cm, a širina i 2 metra ako treba tu ima prostora. Evo kako je ps5 tu izgleda, bila bi fora i da je kuciste nsato tako, naravno vece.


Od upgradea, najradije bi zamjenio samo matičnu i proc, i kuciste ofc. Grafa je dosta visoka 2.5 slotova. Proc bi ponovo neki i5 rang, mislim da mi jace ne treba
Napajanje bi najradije zadrzao ali ako mora novo, mora, a najvjerojatnije ce ic.

Kolega mi je predlozio CM NR200 SFF, ide novo napajanj e, nije problem, ali je nekako visoko i usko, obrnuto od onog sta ciljam - nisko i debelo Meni se svidja npr Fractal Ridge, ali mislim da u njega niti 3.5'' disk ne stane a kamo li jos wifi kartica + 2.5 slot grafa


Fractal Node 304 mi je isto zanimljiv iako mi je ridge top, ali vidim da on ima samo 2 slota, sama grafa mi je 2.5 i jos wifi kartica... Mozda se kartica moze extenderom riješit nekako?

Sad malo gledam pa samo da je nekako 3.5 disk uvalit u ridge bilo bi mi top.... nemam 2.5 diskova samo 3.5 i nvme, ugl cijela konfa je pod moj komp.

Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 17.01.2023. u 17:13.
OuttaControl je offline   Reply With Quote