View Single Post
Staro 07.04.2018., 19:42   #8691
viking.software
Premium
Moj komp
 
viking.software's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: rijeka / krk
Postovi: 549
Citiraj:
Autor more Pregled postova
Jel ti to iskon ponudio?
Ako jest znaj ( ako ti je to bitno) da se kod njih uspostava poziva plaća 0,20 lipa.
ma vidi, normalno da negdje postoji "fora". ali, ako je TO najveći problem, onda neka je. obzirom na broj obavljenih razgovora preko fiksnog, teško da će se obogatiti na meni.
na stranu sve, meni samo nije jasno zašto tcom inzistira na astronimskim cijenama, a ovi drugi se ubijaju kako bi privukli ljude i svako malo spuste cijenu. ne razumijem logiku.
dobro @fAg kaže, uložili su silne novce u svoje džepove. tako i izgleda kako se odnose prema nama.

mislim da su sve te velike organizacije nekako navikle da smo svi tromi, spori, ne da nam se otići potpisati negdje nekakav papir, otići drugom pružatelju usluge, drugom osiguravatelju i slično. pa iskorištavaju tu našu tromost.

Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
Odlično, puno hvala na info
NP! i drugi put! btw, ako budeš ulazio u pregovore (i ugovorio) u dogledno vrijeme, svakako javi, da znam što nas druge može čekati.

btw, pitanje za sve, koristi li iskon iste rutere kao tcom ili ne? imam tih tcomovih zte-a u rezervi pa da ne propadnu. al' nekako sumnjam da će pasati...
viking.software je offline   Reply With Quote