View Single Post
Staro 19.04.2013., 20:40   #1222
Lungz
Registrirani Korisnik
Moj komp
 
Lungz's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Županja
Postovi: 400
Citiraj:
Autor The Man Pregled postova
Ej pajdo, no sikiriki, meditacija, reiki...

Šta se pališ k'o šibica, ajde radije čuvaj živce, trebat će ti. Vidio sam već nakon slike prednje maske da si specifičan user sa specifičnim potrebama (funkcionalnost na prvom mjestu) i čudno mi je kako ti nije jasno zašto ljudi na tvoj kejs bacaju hejt u rukavicama. Oni ne kuže tvoje motive, jerbo pozornost pridaju nekim drugim stvarima. Meni je naprimjer nepojmljivo nagrđivati linije kućišta i diže mi se kosa na glavi kad vidim internu optiku, razne hot swap instalacije marke hsjang jong kinezjong i fenkon trollere sjajnih displeja, ali onda fino spustim kosu i vozim dalje. Tvoj kejs nije monaliza i još si ga dodatno uljepšao tim instalacijama s prednje strane, tako da ne očekuj komentare tipa, "zaljubio sam se u tvoje kućište" ili "dam ti za kejs potpisani dres od Dine Drpića", jer tu neke posebne estetike nema, ali funkcionalnost i "inteligentna rješenja iz Švedske" očito za tebe predstavljaju numero uno prioritet. Poštujem to. Ovo za ploču jednostavno zanemari. Kejs je tu da stoji i odolijeva zubu vremena, a ploče su ionako podstanari koji se izmjenjuju. Ostaj mi zdravo i nemoj sad za inat svima mijenjati kejs narednih 10 godina.

Lijep pozdrav i ugodan vikend!
Haha nisam se ja naživcirao uopće, samo ne volim prešutit takvim "pametnim" odgovorima takvih dijabola (treba puno više od toga da bih se naživcirao)

Ma jasno mi je to sve, nisam ja ni rekao da je savršeno ili najbolje, daleko od toga, niti pokušavam nekoga razuvjeriti da nije loše

Slike sam stavio jer je član foruma tražio, a ne da mi netko govori da nisam normalan jer mi se ne sviđa isto što i njemu

Hvala na odgovoru, sve najbolje i tebi i tvojima, ugodan vikend također

p.s. kejs ostaje dok ne izađe neko još ružnije i skuplje koje ne vrijedi koliko košta i svi ga mrze
Lungz je offline   Reply With Quote