View Single Post
Staro 28.06.2010., 10:07   #9
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor Nello Pregled postova
Pozdrav, dali ste potpisali ugovor na 24 mj? Ako jesu, svejedno plačaš račune bez ozbira dali si na netu ili ne i čak ako dugo nekoristiš USB sticka. Nakon isteka ugovora raskini ugovor i to je to.
Sve to stoji, ali ako imas neku stvar koja stoji zapakirana u kutiji na milje daleko od kompa kako je moguce da dobivas 100, 400 ili 600 kn racun ako ti je pretplata recimo 60 kn!?

Citiraj:
Autor Božić Pregled postova
Tako su su i curi mojoj prijetiti...slali opomene, ovrsne pizdarije...itd ! Ja sam im zaprijetio sa odvjetnicima i da cu ih staviti u sve medije te sam dobio dopis da se ispricavaju bla bla blaaa!
Tako ce i biti.

Citiraj:
Autor Campeonato Pregled postova
Pa nemoj odmah platit, valjda imas neko vrijeme za zalbu...
Nema sanse da im danas to platim....imam lovu no idem se tamo malo kod njih raspitat kako je moguce dobivati racune od 600 kn ako ti neku stvar ni ne koristis! Napominjem da je pretplata iznosila jos nesto manje jer mislim da je zarucnica kao student dobila i neki popust pri uzimanju pretplate.

Nije uopce stvar u lovi, ali nedam lopovima te novce i to ni pod razno. Oni su nakon 2-3 neplacena racuna 101% iskljucili pristup internetu te ako je pristup internetu onemogucen te ako sam USB stick i kartica stoje odvojeni jedno od drugoga u zatvorenoj benoj kutiji, kako je onda moguce dobiti racun za neki mj. 600 kn!?

Ici ce tu opet tuzba inspektoratu....sve mi smrdi na to! Tako su mi sn---bali onaj njihov HB kada nisam imao drugi pristup netu te su mi nabijali neke cudne racune dok nisam uopce bio kod kuce te su mi ga nakon prijave lijepo uzeli i raskinili ugovor vise od godinu dana prije vremena + jos su oni meni dali neku lovu (kao neka razlika ili nesto sl.) te se ispricali radi svega.

Sada idem u VIP malo sa njima popricat.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote