View Single Post
Staro 15.09.2019., 14:46   #2035
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Usporedba red vs brown nema apsolutno ikakvog smisla, to su različiti switchevi. Prvi je linearan a drugi taktilan, reći da je jedan pokvarena verzija drugog je notorno nepoznavanje materije. Na forumima koje sam čitao vrijedi konsenzus da je brown sredina između blue i red, i to se godinama tvrdi (barem od 2013. kad sam kupovao prvu klikericu), i od tada do danas nisam naletio na mišljenje koje ti navodiš, tako da ipak mislim da si naletio na par postova o "pokvarenim" switchevima i sad to predstavljaš kao mišljenje većine.

Brown se eventualno može usporediti s Blue pa reći da je brown ublažena verzija blue, jer je blue glasan ko đubre i baš ima taktilni bump kojeg osjetiš. Meni je godinama blue bio jedini izbor, sad sam na brown i ostajem na njima, jer sam probao i MX Red, sve Razer i Logitech switcheve i Brown mi trenutno najviše odgovara. Jedino te Gateron moram negdje probati.

Ali velim, čitanje o stvarima koje možeš doživjeti samo dodirom i sluhom je gubitak vremena, zato ti je najbolje gledati YT. Isto tako uvijek možeš naručiti tipkovnicu online i vratiti je ako ti se ne svidi
sti je offline   Reply With Quote