View Single Post
Staro 07.08.2005., 22:47   #5
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
Enermax 370 NoiseTaker

Enermax ne treba posebno predstavljati, jedan je od najboljih proizvođača napajanja. NoiseTaker serija je, kao što joj ime govori, orijentirana prema smanjenju buke u računalu. Moja visoka očekivanja su razumljiva kad se te dvije činjenice uzmu u obzir.

Samo napajanje dolazi u plavoj boji koja je postala zaštitni znak Noisetakera. Unutar kutije nalazi se dobro zaštićeno napajanje i kutija sa priborom. Hmm, već me lagano hvata deja vu, kad vidim raspored...I imam što vidjeti kad kad napokon maknem zaštitnu vrećicu sa napajanja : pa to je isto napajanje kao Sharkoon SilentStorm kojeg sam prije dva tjedna testirao!

Razlike? Boja (Noisetaker je plav, Sharkoon je siv, ali su finiši isti), zlatne mrežice na ventilatoru umjesto crnih Sharkoonovih, utisnuti znak Enermaxa umjesto Sharkoona na donjoj strani napajanja i feritna jezgra na izlazu iz napajanja koja bi trebala smanjiti EMI. Eh, da, i sa ovim napajanjem ne dobivate thumbscrewe.

Karakteristike napajanja su iste, testiranje je isto prošlo, buka je, iznenađenje, ISTA (prozirni ventilator...). Kad bolje razmislim, mogao sam napraviti copy-paste Sharkoonovog testa.

S obzirom da postoji razlika u cijeni tih dvaju napajanja, definitivno preporučam Sharkoon koji je jeftiniji, osim ako baš ne želite plavo napajanje.

Zadnje izmijenjeno od: Sky. 07.08.2005. u 23:28.
Sky je offline