View Single Post
Staro 04.09.2012., 20:51   #85
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
To je relatvno. Ne vidim po čemu je to Android "nepristupačan". Ako ga moja žena koristi iz prve ili četverogodišnja kćer, ne vidim problem.
ako koriste android onda mogu koristiti i ios iskreno ios je jos jednostavniji za koristenje

Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
A jedan SII (baš da ne idem u, nazovimo "high-end") mi je miljama upotrebljiviji nego iPhone u svim elementima - connectivity, aplikacije, veličina, cijena, performanse, da ne govorim da se ne mogu sjetiti ijedne iPhone prednosti.
mozes li pojasniti ovo ? connectivity, aplikacije, performanse taj me dio zanima




Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
A napad na Samsung je isključiv (nema ozbiljnih problema s drugim Android proizvođačima) jer je samo Samsung kao samo jedan Android proizvođač pretekao Apple, da ne govorim o cjelini.
rekao bi prije da je problem sa samsungom osim sto su najveci i dio di su najveci dio preuzeli bas od iosa



Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Izvrsno, a onda tuži zato jer ima inovacije nastale na krađi drugih? Kad oni kradu onda je to OK, kad drugi onda su milijarde u pitanju?
imho postoje kradje i kradje da su i jedni i drugi krali to stoji



Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
s druge strane SII, a posebno SIII su pomeli pod s iPhoneom. Čeka se Appleov odgovor, ako ne daju nešto stvarno novo (iliti, "inovativno i patentirano") realno su gotovi na tržištu smartphonea, mogu ih držati u igri samo zaljubljenici.
s2 je jako dobar telefon al da je pomeo pod sa iphoneom je jaaaako daleko od cinjenica.
evo ja nisam zaljubljenik u nista i trenutacno imam xperiu U i iphone4, i iphone jednostavnije i bolje radi od androida to je cinjenica a ne lupetanje bezveze dapace napraviti cu opsezan test oba uredjaja sidebyside (xperia je hardverski nesto jaca od iphone4)
imho s3 je los telefon jer to nije telefon to je polu tablet kao i htc one x razmisljao sam i o jednom i o drugom i jednostavno ekran veci od 4.3" na mobitelu je previse (meni)
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline