View Single Post
Staro 27.09.2010., 22:30   #6
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor ante2 Pregled postova
Ja osobno ne mogu zamjenit misa sa trackball-om za igranje
Ne igram nista na PC-u - zadnje odigrano je najdraza PC igra LBA1 i LB2 i to jos, ne usudim se ni datuma pisati. Ali vjerujem da je to zbog nekog dinamickog poimanja misa. Nekako je zivlje micati ramenom i pokretati mis dok igras nesto, nego staticno iz jedne tocke sve ostvarivati. Moguce da je to razlog, ali rekoh, nisam kompetentan ista pricati za PC igre, jer iskustvo mi je jad i bijeda sa iole novijim naslovom.


Citiraj:
Autor ante2 Pregled postova
Ja koristim Logitech Cordless Optical TrackMan http://www.logitech.com/en-us/mice-p...ls/devices/189
Da, to je i moj najdrazi. Jedina mana moguci piling gume koji se moze odma pojaviti nakon kupovine. Desilo se i meni nazalost. Ali tome je kriva novije Logi kvaliteta pa ga valjda odma mijenjati. Nadam se da se tebi to nije desilo.

Citiraj:
Autor ante2 Pregled postova
pazim da su mi prsti cisti opet se zaprljaju nakon nekog vremena pa ih treba ocistiti da se kugla bolje kotrlja.
Ionako alkoholom predjem tjedno preko mobitela, tastatura, pa i ne razmisljam vise o tome. Inace sama kugla (tako kaze Logitech) cak i treba malo kozne masnoce da radi glatko

A buduci da su humanodi ionako najveci generatori sobne prasine (epiderm) onda ti ne gine brisati puno vise stvari od kuglice, kako god da okrenes

Citiraj:
Autor ante2 Pregled postova
Inace je super za zahebanciju kolega kad sjenu za moj komp, a ja uzmem trackball (bezican je) pa ih sa strane jebuckam sa njime, a oni ne znaju zasto im mis stalno bjezi
Odlicno, svidja mi se razmisljanje

Uz laptop je uvijek jedan u torbi i samo ga spojis nekome skrivecki i onda mices u djepu. Ali onako zauzetim stavom kao da si na drugoj planeti i nesto citas ili gledas, a masiras vlasnika masine do uzasa. Hahaha, koja je to zabava. Pa onda slusas nesto kao :

Pa kaj se to danas desava? Pa kakav je to mis, hebem ti MS, Logi, zar sam zato dao pare da me nafukava ovako... a kunem ti se nikad, ma nikad mi nije ovo radio!
Visage je offline   Reply With Quote