View Single Post
Staro 25.10.2011., 08:38   #588
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
meni traje dva dana sa malo jacim koristenjem nego sa kojim to romom ti traje baterija toliko? i koliko ti traje sa stock romom
Kaj znači jače korištenje? Imam dnevno 10-15-20 poziva, 20ak smsova, hrpu gtalkova i hrpu mailova.

Stock rom? Dan-dan i pol. Ali tu je ljepota androida da možeš staviti stock rom, neki drugi rom ili napravi nešto sam ako imaš volje/želje/znanja. Nauči nešto novo i mijenjaj stvari ako ti se ne sviđaju. Nitko te ne drži u kavezu.


Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
ja to jos nisam dozivio reci gdje je taj centar pa provjerim...
Kaufland. Eto ja vidio na svoje oči.




Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
itunes je govno eod ja mogu strimati bilo koji radio da su mogli srediti bt mogli su al jebiga...
Možeš strimati. Mogu i ja! Možeš li dobiti zemaljski FM radio? Ne možeš. Meni dobro dođe.



Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
iskreno vise od 4" ja sebi nebi uzeo sgs je jedini droid mob koji bi eventualno uzeo.
Galaxy Note ili Motorola Razr.

http://www.gsmarena.com/compare.php3...&idPhone2=4135


Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
bogme i od htca je boljelo
Za usporedbu je HTC Desire i Iphone 3gs. Usporedi pa reci.

http://www.gsmarena.com/compare.php3...&idPhone2=2826


Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
gle usporedjujem cisti os dakle ios vs droid 2.3.7 trenutacno tako da ako je to dno dna onda jebiga
Dno-Dna od uređaja. Gle taj mobitel da vrijedi nešto ne bi koštao kunu. Isto kao da na P III uvalim WINDOWS 7 i imam reći koju o Windows7.

Kaj misliš zakaj stevica nije dao ios4 na 3gs ili kaj je već bilo? Zato kaj bi se vukel ko krepana mačketina!


Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
jedan od rijetkih koji gleda sa objektivne strane... mene tako boli k dali je to htc apple ibm isuskrist ako je proizvod DOBAR a iphone to je...
Kako kome. Meni nije. Svaki uređaj koji ja moram spojiti s kompom da ga upalim me ne zanima.

Objektivna strana? Nema iphone, a tvrdi da je savršen. Jesus. Isto kao i za ostatak apple opreme.

Mislim superiornog li uređaja dobili ste OTA u ios5 i tethering preko 3ga bez kabla (wlan) u ios4. Kaska i to grdo.


Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
kao sto sam rekao svatko ima seriju necega...
Apsolutno.


Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
htc sensation fucking flagship htca baterija 8 sati frend ga uzeo i baterija mu traje OSAM sati e o cem mi pricamo zutom ekranu ?
Staviš novi kernel/rom i eto ti baterije. Kako ćeš ti riješiti žuti ekran?


Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
gle nisam kupio iphone da bi igrao nogomet sa njime al evo za info pao 5 puta dva puta iz ruke na parket dvaput sa kreveta jedanput u kupaonici ! i jos je tu...
Nisi ni auto kupio da bi se zakucao u zid s njim ali ako kvrcneš negdje poželjno je da ti branik ne otpadne!


Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
tko je rekao da je uredjaj savrsen ?
Pola usera istog.



Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
kao sto rekoh nije savrsen.
upalim android pita me dali oces syncati google acc i naravno potegne sve kontakte iz svega sto faking moze i naravno da imas 210 istih kontakata
Pa uredi kontakte. Ja tih problema nemam.
Hamm je offline