View Single Post
Staro 25.10.2011., 08:17   #586
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Ima masu anegdota s iPhone korisnicima (tu ne računam one ljude koji imaju veće tehničko znanje od tipkanja u wordu). Najčešće si ne znaju registrirat account na iTunese. Vraćanje backupa je sveto pismo (a koliko znam ide u dva klika u iTunesima). Ali glavno da znaju da je iPhone najbolji, naljepši, Steve Jobs je duhovni vođa, drugi otac etc.
Gle ovakav ignorantski stav možeš imati prema korisnicima bilo kojih mobitela, jer fakat mislim da njihova inteligencija ne ovisi o mobitelu koji koriste.

Itekako mnogo iPhone korisnika boli kita za SJ i Apple, to su samo predrasude koje su gore od onih koje vidim na jabučnjaku.

Zadnji sam koji bi branio Applovu poslovnu strategiju i cijene njihovih proizvoda, ali ne razumijem količinu mržnje i predrasuda naspram korisnika njihovih proizvoda koje sve trpate u isti koš.

Također, jebena glupost je izvaliti kako njihovi proizvodi ne valjaju. Da, imaju i boljih i lošijih proizvoda, kao i svaki drugi brend.

Svakom proizvodu bi se dala naći mana. I taj toliko spominjani BT kojeg nema na ajfonu, ja na svojim mobitelima ionako nisam koristio već tri četiri godine (a nemam Iphone), ne računajući BT slušalicu, koja i na Iphonu najnormalnije radi.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline