View Single Post
Staro 10.03.2018., 23:39   #1012
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Pitanje si postavio na taj način na koji jesi jer želiš pažnju svrnuti na sebe i to kak ti sad imaš neki poseban zahtjev.

Ako si nakon XY godina korištenja miša kao perifernog dodatka računalu pronašao temu s kojom ćeš izrafinirati svoj fin ukus i odjednom reko sam sebi "e gabrek, pa to ti je cijeli život smetalo i pililo te, ne znam kaj si koji kok dosad čeko", trošiš svoje vrijeme uzalud.

Pozicija senzora postaje marginalna značajka kad uzmeš u obzir da niti jedan normalni gamer ne igra isključivo zglobom. Za sve veće pomake ćeš redovito vidjeti pomak iz lakta, ili čak kod igrača s manjim sensom iz ramena+lakta.

Poluga iz lakta je toliko duža od zgloba da položaj senzora +/-2cm postaje zanemariva varijabla koja se može anulirati namještanjem druge DPI vrijednosti koja će ti na kraju dovesti radijus na željenu točku.

Ajde da su svi miševi fiksnog DPI-a, onda bi imalo smisla što čovjek tipka tamo, ovako stvarno ne vidim razloga da se o tome diskutira.

Obrati više pažnju na OBLIK miša, što će imati direktnu posljedicu na to kako ćeš držati miš, te na kraju kako ćeš ga pomicati i koliko će ti biti udoban prilikom korištenja.

Birati miš na temelju pozicije senzora je glupo i beskorisno.

Kak te frajer dobio na foru pokazivanja malo geometrije
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote