Tema: Pro Ping
View Single Post
Staro 03.09.2015., 13:43   #15
ant213
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2015
Lokacija: Đurđevac
Postovi: 2
Question

brine te plaćanje, pa šta si brate ne staviš trajni nalog, teško dat 5 kn za tu opciju? lijepo 79 kn odabereš datum i opla. Iznosi su uvijek jednaki bez obzira koliko ti igrao, surfao ili tome slično.
brine te što ti je netko odgovorio nakon par dana, što je s onima koji mjesecima čekaju odgovor? Ko npr. potrebno je 40 upita u t-com da dobiješ pišljivu SD karticu obećanu s mobitelom koji šalju poštom.. na kraju od SD kartice odustaneš i gotovo.. ovi su se barem potrudili ti dati i odobrenje i sve, kakvo to sam ti znaš..

ak poznaš strukturu bilo koje kompanije znaš da bilo koje odobrenje mora čekati "odobrenje", ne može tebi SZK niti jedne kompanije odobriti odmah nešto, tu si zbunj santos.

imam pro-ping već 2 godine, apsolutno nikad nisam imao problema s njima, jednom je bio sitan kvar i to sam se posramio, kad je nakon sat vremena došao dečko iz pinga kod mene i stisnuo adapter u produžni, još mi veli neki teta na SZK pogledaj jel ti sve dobro uključeno u struju da budem iskren reko sam je, a nisam ni pogledo..
ant213 je offline   Reply With Quote