Tema: Pro Ping
View Single Post
Staro 03.09.2015., 12:29   #12
doctorg
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: KC
Postovi: 50
Dobro da si uspio riješiti u svoju korist, ali slažem se da nije stvar u 30 kn nego u principu zakaj bi ti naplatili nekaj kaj nebi trebali budući da to nije bil uzrok problema.

Kaj se tiče ovog s računom, zakaj si ne staviš da ti račun dolazi na mejl pa dobiš notification na mobu ili kaj već nego da ga skidaš s korisničke stranice i moraš brigovati kojeg datuma bu došel i do kojeg moraš platit.
Možda meni osobno ovakve stvari ne smetaju budući da sam se istreniral na T-comu i 10 poziva mjesečno u SZK (unazad 3 godine) + njihovo zivkanje za raznorazne pakete bar 1. mjesečno nudeći supertruperpremium pakete koji na mojoj lokaciji nemaju tehničku izvedbu..
Kaj se pro-pinga tiče, nijednom nije zvonil telefon gdi nude mobitele/fuziju/karamboliran golf, tak da je to meni melem za uši i nakraju, još su oni firma u razvitku pa sam siguran da neke stvari nemaju 100% posložene kao ostatak providera i rade na unapređenju usluga/sustava.

Kaj se tiče igranja, ping je ispod 20 na serverima lociranim bliže nama i nadalje... ugl. nema, spajkanja, laganja, veza je stabilna, ne puca unazad 3mj..

doctorg je offline   Reply With Quote