View Single Post
Staro 14.11.2012., 18:34   #1
legija
CoD2 geek
Moj komp
 
legija's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Ogulin
Postovi: 409
AMD Athlon II X3 435 otkljucan i clockan

Ovako uzeo sam ovaj navedeni procesor i drugu maticnu(gigabyte ga- m720 -us3) o ovom je procesoru rijec.http://www.itsvet.com/proizvod/amd-a...omp_cpu/47/377

On je znaci otkljucan u AMD Phenom II X4 B35, 3444 MHz tako je bio kada sam ga uzeo.Temperatura mu je bila 60 sa stock coolerom u windowsima(xp 32bit) Posto mi je to previse spustio sam ga na pocetne postavke ali procesor mi i dalje radi na 4 jezgre i to nikako nemogu iskljucit.A proc sada radi na 2.9 i temperatura je u win oko 53-55(3300 rpm). Znaci pala samo za 5.U ACC mi je bio na auto a sada sam stavio disable i i dalje kada udem u racunalo stoji da je 4 jezgre.Sada sam si narucio Arctic Freezer 7 Pro Rev 2 neznam dali ce on sta pomoci pri temperaturi ali neki su rekli da ce past za 10.I do koliko bi od prilike mogla temperatura proca biti da ga ne ostecujem?

Ja sam svoj proc i maticnu dao za ove. Tako je bilo vec clockano kada sam ga uzeo samo je taj lik prije imao neki drugi hladnjak.Nisam dizao win ni nista mozda je i to razlog neki? I da u biosu isto pokazuje ovu temperaturu kao sta pokazuje everest i speed fan


Ovo su moje komponente pa da se tocno zna.I jos u kucistu imam 2 ventilatora koja pusu i bacaju zrak otraga


Procesor: QuadCore AMD Phenom II X4 B35, 3444 MHz
Matična: Gigabyte GA-M720-US3
Grafička: HD 4850 512mb GDDR3 PCI-E accelero s1 rev.2 1x 12 mm cooler
Ram: apacer ddr2 4gb 800mhz
Napajanje: Switching Power Supply Model:KY-400ATX
Hard Maxtor 250GB 7200RPM
Kučište:NONAME
Optika: LG DVD-RW
Monitor: LG Flatron W2243S

Miš: G5 ver.2
Tipkovnca: genius gaming
Headset: Logitech precision


OS: Windows XP 32bit
legija je offline   Reply With Quote