View Single Post
Staro 28.03.2008., 10:26   #13
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,551
Citiraj:
Autor Pomo Pregled postova
Ajmo reć da sam uvjeren da ne rade sa svime.
Punih 5 minuta gugla mi daje riješenje u obliku PCMCIA serial porta. I to mi djeluje kao puno bolje riješenje nego plaćat 1,5 k kn za pretpotopni lap.

http://www.mikronis.hr/shop/item.asp?itemid=6560

Evo iščekujem svoje nofce
Našao sam čak i konkretne modele koji pouzdano pod dos-om rade, samo mislim da brand nije kod nas dobavljiv. Ali za 1000 kom i maržu od 100 kn po komadu sve se da riješit
Mislim da smo pricali o USB-serial adapteru, kojeg si ti spomenuo, a ne o PCMCIA karticama. Ima jos i drugih rjesenja, tipa prepravka irda porta ili track pointa koji su u stvari nativni COM portovi, ali to nije tema danasnje emisije
Da, znam i ja za PCMCIA kartice koje bi i odradile dio posla, ali su one obicno, ili skuplje od jednoga starijeg funkcionalnog lapa koji vec na sebi ima COM port, ili su iz nekog razloga totalno nedobavljive BTW, ovaj Asonic iz Mikronisa je isproban i ne radi kako treba, cak ni za punjenje dig. receivera, a mogu misliti kakvu bi zbrku izazvao na necemu ozbiljnijem. Niti jedan ovakav adapter koji kosta ispod 100€ ne radi kako treba, vjeruj mi. Dosta toga sam vec probao
WraGG je offline   Reply With Quote