Citiraj:
Autor Vasili
Zašto se čudite što vam je dostupan Metronet, a Iskon Duo nije. Pa Metronet gradi svoju infrastrukturu, samo što ga je to gadno zadužilo.
Mene zanima jel je netko uzeo na kraju ovu uslugu. Zovem službu za korisnike, ali čekao, čekao... i onda odustao. Kolko dugo se čeka da prekinu ugovor s T-comom i uvedu adsl, te jel je moguće da u tom periodu neću imati pristup internetu?
|
Istina, čeka se dugo. Krajem 11. mj. nazvao službu za korisnike i dao svoje podatke. 10. 12. dobio poštom ugovor na potpis, potpisao i vratio. I ojlaaa, 7. 2. dobio priključak. Zbog uloženog u skupu infrastrukturu, predug period definitivno.
Inače sam priključak je bezbolan. Najave datum dolaska, i tog datuma od jutarnjih sati više nema T-com signala...ništa strašno.