View Single Post
Staro 13.02.2008., 22:10   #41
A-V
Premium
 
A-V's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 293
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
meni ti isto pise A00 nevjerujem da te itko prevario jer kad se pojavio WFP-HC tj cisti WFP je nestao sa trzista a sumnjam da ti je netko uvalio drugi monitor... btw jel imas previse izrazenu zelenu boju? ako da.. po tvornickim postavkama mislim da imas HC kao i ja i svi ovdje.... jer to je poznati problem HC serije
Ma nisam mislio da me netko želio prevarit... Samo sam želio raščistit stvari. Jel WFPb=WFP-HC? Zbunjuje me taj b, zašto ne piše HC? Malo sam googlao i ima našao da su WFPb i WFP-HC različiti monitori. Znam da ne treba vjerovati svakavim forumima al evo još jedan link uz onaj koji sam već naveo (post #5):

http://www.evga.com/forums/tm.asp?m=211217


''...I have the Dell 24" (2407-WFPb not -HC) and it is very nice. Work has a few -HC's, and I've been lucky enough to try them out on my gaming box.... the -HC and WFPb look very similar in the 3DMark06 graphics tests, but the HC takes a few minutes to "warm up" (it'll be slightly sepia-colored when first turned on or coming out of standby)...''

Aj molim te napiši što ti točno piše na onoj naljepnici ispod ulaza za USB. Jel piše WFPb ili nešto drugo (HC)?
A-V je offline   Reply With Quote