Tema: ASUS Eee PC
View Single Post
Staro 05.02.2008., 13:07   #127
dragostin
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: cro
Postovi: 11
Citiraj:
Autor SURGO Pregled postova
Pozdrav,

Kupio sam ovo čudo a sad trebam nekog ko se kuži da mi instalira XP na njega. lokacija ZG, honorar po dogovoru.
Kontakt na PM

Thx
XP on eee PC

Evo ti tu upute, i svi programi koje trebas, ja sam si slozio xp s tim, i sve radi super... Treba ti usb stik od 1gb ili 2gb (negdje sam procitao da je 2gb gornji limit, ne pitaj me zasto ni kako, ne sjecam se... odnosi se samo na instalaciju xp-a i te programe, ne na eee) i jos ti treba cd s win xp sp2, i to je to

samo slijedi upute, i sve ce ti radit...

procitaj manual, imas tamo upute kako instalirati... da ti skratim muke citanja, odi u bios sa F2, odes na onaj drugi tab tamo odaberi onboard peripherals i stavi sve na enabled, vrati se nazad, odi na os instalation i odaberi start (ili kako se god zove, imas samo dvije opcije)... save and exit

onda samo kod butanja stisni esc i butaj sa stika... prije svega toga stavi stik unutra

imas caku, kad instaliras win, i kad ti instalacija resetira komp, ako sve ostavis kao da instaliras na desktopu, dobit ces hal error... svaki put kad ga on resetira moras otici sa esc na onaj meni i butat ga sa stika, dobit ces meni, kad pocinjes instalaciju odaberes jednu opciju (imas dvije, pise koji trebas odabrati u onim uputama) a svaki put kad ga resetira moras odabrati onu drugu opciju, i to je jedino na sto trebas pazit... i ne zaboravi obrisat sve 4 particije koje dolaze s njim, i formatiraj to u ntfs... hope it helps, ak zapnes javi na mejl, pomognem koliko mogu

u manualu ti jos pise kako da dobijes vise prostora na disku, jer mozes pobrisati neke fajlove, ja sam stavio xp sp2 office 2k3, nod, i jos par utility-a koje koristim, i ostalo mi je preko 2 gige slobodnog
dragostin je offline   Reply With Quote