View Single Post
Staro 03.02.2008., 08:14   #13
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
1. Ventovi su dobri - na 5 - 7V naravno... Iznad toga IMHO nisu za noise freakove, barem ne za idle rad 24/7 jel, load se može tolerirati i na 1200 RPM kad se pređe s regulacijom na forsirano ispuhivanje na kraće vrjeme, sa mojom posttavom hlađenja to radi dobro i začas se opet vrate na 5V kadih mobo ubrza... Inače 3 x 120mm na ispuhu i Sonic se slažu da sonicu netreba ventilator s njima u društvu...

2. Paaa i ne skuplja se nešto više nego u normalnom caseu, ali ja imam gore rješeno sa ispuhom pa se niti ne skuplja tamo i od tamo, ako nećeš tamo ispuh (što je IMHO grijeh s ovim caseom) ja bi ti preporučio da gornje otvore zatvoriš jer nemaju filtere...
Inače sa vlažnim ručnikom se sam mesh da obrisati bez problema ali tamo di imaš filtere morat ćeš ih isprati nakon nekog vremena...

3.Neznam meni je ok logo nisam ga pokučavao skinuti, vjerrujem da bi se moglo skinuti ga ali iskreno sasvim ljepo paše tamo IMHO a sad ti vidi sam...

Ja sam stvarno zadovoljan caseom i nemam nekih prigovora, jedino što sam stvarno loše primjetio je da ako skineš one prednje limove koji pokrivaju 5.25 utore - to je ireverzibilno, iako su napravljeni da ih se može zašarafit sa 2 vijka na rubonima...
Zašto je onda ireverzibilno neko će primjetit? E pa zato jer ako tamo navineš šarafe nemožeš više prednju masku zakopčati na case, barem ne s ovim šarafima koje dobiješ s caseom što je "el stupido" ali dobro hebiga sad...

Toolles radi i sa samo jedne strane kopčan DVD stoji ko panj a kartice iza bezprrijekorno i to i single i dual slot bracketi od grafa...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote