Citiraj:
Autor coconut
Mnogi na forumu su iskusili probleme s AGP verzijama ATI kartica serije HD2xxx zbog vrlo loših drivera. Ako ikako možeš, izbjegni tu opciju jer će te koštati živaca. Iako nisam n(e)vidiajljubac, savjetovao bi ti neku njihovu karticu iz serije 7xxx. Polovna se da naći vrlo povoljno na Tržnici.
Što se tiče AGP-a, imaš AGP 4x i 8x. Utor je fizički jednaki, ali je razlika u naponima. Uglavnom, sve 8x kartice raditi će i na 4x utoru i obratno. Razlike u brzini između 4x i 8x su neprimjetne.
|
Postoje dvije verzije agp 8x.
Kako kažeš sa jednim dužim i jednim kraćim konektorom i ova sa tri kraća (taj koji je duži je podijeljen na dva djela). Taj sa tri konektora je jednak 4x i 2x.
Provjeri dal ti na matičnoj utor nije podijeljen na tri djela. (ako je na dva onda ti obje "vrste kartica rade).
Evo ostalima koji to nisu vidli slika:
http://www.gigabyte.com.tw/Products/...ProductID=2334
A tebi preporučam da daš 150kn više i uzmeš 2600pro (stvarno nije velika razlika u cijeni):
http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prika...&Sifra=1130145
http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prika...&Sifra=1130156
edit: a ovo što coconut za drivere kaže nemam pojma. Ja imam 7600gs ali je 700kn došla i nema dx10 (neznam kolko ti je to važno i kolko će biti važno u budućnosti).