View Single Post
Staro 10.01.2008., 04:10   #14
shpajza
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: zg
Postovi: 29
hard cu svakako nosit kod nekoga... napajanje imam preslabo, al komp sa njime radi savrseno jos od 8. mjeseca ovo je napajanje: http://img167.imageshack.us/img167/5605/dsc01110id3.jpg

-radio sam sad sa boot discom od partition table doctora, napravio preboot sam skenove i repairove no na discu nije naslo nista abnormalno, a u windows setup meniu, tam di odabirem di cu instalirat, jos uvjek pokazuje particiju sa OS-om kao praznu i nepoznatog formata...

-napomenuo bi i to da mi je i na prijasnjem kompu riknula maticna, i isto se nije dao upalit, samo tada nije nista ni ucitavao niti nista svjetlio, ovaj ipak dodje do ucitavanja windowsa. upravo nedavno sam ovog starog osposobio novom maticnom i sad njega koristim, samo bed je sta nema sata prikljucak pa mi ne pomaze, ali dogodila se jedna sitnica koja mozda ima veze sa svime. windowsi su mi se slucajno sami od sebe updejtali i restartali komp pri cemu ovaj nije upalio iz prve, nego se restartao sam od sebe kod win logo screena i onda sam ga ja na safe mode upalio i ponovo restartao i sad opet radi normalno sa tim novim updejtom...

osim ak vi experti ne uspijete zakljucit nesto iz svih ovih detalja nista do ponedjeljka...
shpajza je offline   Reply With Quote