View Single Post
Staro 03.01.2008., 14:55   #15
Swarm dude
Premium moderator
 
Swarm dude's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,600
Dobrodošla i ja se iskreno nadam kako ćemo se svi lijepo zabaviti u ovoj već tekućoj godini
Ako si koristila do sada vBulletin, bit će ti poznati koncepti Korisničkih postavaka (praćenje tema, izmjena siga skraćeno od signature tj. potpisa, avatara itd.), pretraživanja (svakako preporuka pretražiti malo forum prije otvaranja nove teme, jer tko zna, možda je netko već imao sličan problem ili pitanje kao i ti, pa se možda tamo i nalaze odgovori). Nazivi podforuma opisuju što se naravno tamo nalazi tako da ćeš recimo na Intelu naći teme o Intelovim procesorima i proizvodima vezanim uz sam Intel
Moja preporuka je pogledati Sticky threadove, teme koje označavaju nešto važno i poučno. Slobodno postavljaj pitanja ako ti nešto nije jasno u nekim temama, samo ih dobro formuliraj!
Naravno, tijekom forumiranja treba se pridržavati pravila foruma za koje sam siguran da si ih pročitala.
Ako ima još nekih pitanja, rado ćemo odgovoriti na njih

BTW ne bi bilo loše ispuniti opciju "Moj komp", ako imaš nekakvih problema vezane uz komp dečki (i cure) će ti moći dati konkretnije odgovore ako su sva polja dobro ispunjena.
__________________


CPU: AMD Opteron 3365 cooled by LC-CC-120
MBO: MSI 760GM-E51 FX
RAM: 4 x 8 GB G.Skill Ripjaws DDR3 PC-12800
VGA: Nvidia Quadro K600
SSD: Crucial BX500 1TB
HDD: Seagate Barracuda Guardian 2 TB
PSU: Silverstone Strider Essential 600W
Swarm dude je offline   Reply With Quote